Close

Disa grekë “shqiptarë”, jobesimtarë, tallen pa shije me hoxhollarë

Faqja e njohur e cila nxit urrejtje në mesin e popullit Shqiptarë “Feja e Shqiptarit është Europa” së fundmi ka plasuar një video tepër provokuese ku një person (siduket nga Shqipëria) tallet me ligjerimet e Hoxhallarëve Shqiptarë, Bashkësitë Islame në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup ende asgjë nuk kan ndërmarë kundrejt këtyre faqeve Islamofobe të cilit nxisin urrejtje, kujtojmë se pikërisht kjo faqe është bërë edhe burim i plot lajmeve me “skandale” të hoxhallarëve nga media serioze shqiptare, ne si portal kemi një pyetje të thjeshtë:

SKANDAL – Shikoni si tallen me Hoxhallarët Shqiptarë – Ku është Policia?

SKANDAL – Shikoni si tallen me Hoxhallarët Shqiptarë – Ku është Policia?

Gepostet von Koha Islame am Samstag, 1. Dezember 2018

Ku është Policia?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *